Güvenlik Sistemimiz

  • Üyelerimizin güvenli bir ortamda online alışveriş yapabilmelerinin temini, kuruluşumuzun öncelikleri arasında birinci sırada yer almaktadır.
  • Sitemizde yapılan işlemler ve müşteri/tüketici bilgileri, teknolojik koruma sistemleriyle dünya standartlarında güvence altına alınmaktadır (Comodo Positive SSL Protokolü).
  • Sanal mağazamızın sayfalarından birinde veya daha fazlasında, sitemiz harici internet sitelerine köprüler olabilir. Kuruluşumuz, kendisinin yönetim ve sorumluluğunda olmayan bu sitelere ait gizlilik politikalarından sorumlu tutulamaz.

Kredi Kartı Güvenliği

  • Sanal mağazamızdan yapılan alışverişler sırasında, müşterilerin girdiği ve gizlilik gerektiren kredi kartı bilgileri gibi veriler, sistemimizde kayıt altına alınmaz ve SSL Protokolü ile şifrelenerek anında bankaya ulaştırılır. Bu sayede hesap bilgilerinize dışardan ulaşılması mümkün değildir.
  • Sadece üyelik bilgileri ile adres bilgileriniz sistemimizde kayıt altına alınır. (Üyelik bilgileri: Cinsiyetiniz, adınız soyadınız, e-mail adresiniz, ve doğum tarihi bilgilerinizi içerir. Kredi kartı ve diğer hesap bilgileriniz kişisel bilgilerinize dahil değildir ve sanal mağazamızca satın alma anı hariç istenemez, hiçbir şart ve koşulda da sistemimize kaydı yapılamaz.
  • Sanal Mağazamız; kredi kartı gibi hesap bilgilerinizin, kuruluşumuzda görevli personel tarafından dahi görülemeyeceği ve kopyalanamayacağı şekilde programlanmıştır.
  • Kuruluşumuzun adı ve görünümü altında, ziyaretçi ve üyelerimizden şifre, kredi kartı ya da hesap bilgilerini talep edenler olur ise; derhal kuruluşumuza ve gerekli yasal mercilere ihbarda bulununuz. Çünkü sanal mağazamızda; bu tür bilgiler sadece siparişin son aşamasında tarafınızdan girilerek ve sistemimizde kayıt altına alınmadan direkt olarak bankaya iletilecek şekilde programlanmıştır.
  • Genel olarak sanal ortamlardan yapacağınız işlemlerinizde, kendi güvenliğiniz için, kime ait olduğunu bilmediğiniz ya da genel kullanıma açık bilgisayarları kullanmamanız tavsiye edilir.
 
#
Tamam